Schody Drewniane

img

SCHODY DREWNIANE

Nasza firma istnieje na rynku już wiele lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam wykonywanie wyrobów z drewna na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań naszych klientów. Równocześnie cały czas się rozwijamy, aby oferować najlepsze wykonanie oraz wzornictwo naszych wyrobów stolarskich.

Oferujemy wiele rodzajów schodów m.in. proste, zabiegowe, samonośne, pułkowe, dywanowe. Nasze produkty wykonujemy z wielu gatunków drewna takich jak dąb szlachetny, czerwony, czarny, jesion, drewno egzotyczne.

Wiele schodów wewnętrznych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wykańcza się drewnem. Jest to bardzo wdzięczny materiał, który pozwoli cieszyć się jej pięknem na długie lata, oraz zapewni trwałość całej konstrukcji. Podczas przygotowań do tego przedsięwzięcia warto zapoznać się z walorami poszczególnych gatunków drewna . Za najtwardsze i najtrwalsze uważany jest dąb, jesion oraz drzewa egzotyczne (np. mahoń , merbau ). Pamiętajmy, że w przypadku wewnętrznych schodów drewnianych najważniejsza jest jakość wykonania, która gwarantuje wysoką żywotność całej konstrukcji.

Schody drewniane mogą być schodami na beton albo schodami ażurowymi. W zależności od gustu – możemy je wykończyć lakierem, bezbarwnym olejem do drewna , barwiącym olejem do drewna lub farbą do drewna.


Producent schodów drewnianych

Jako producent schodów drewnianych z wieloletnim doświadczeniem kompleksowo projektujemy i wykonujemy nawet najbardziej nietypowe schody i balustrady. Nasi doświadczeni pracownicy oferują fachowe doradztwo poparte doskonałą znajomością branży oraz oferowanych materiałów. Wspólnie wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

Naszą ofertę na drewniane schody kierujemy do klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji z terenu miasta Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości.

img
alt
alt
alt